Twój dostawca herbaty

Posiadamy w ofercie herbaty, które doceni każdy koneser tego aromatycznego napoju.

Jesteśmy dystrybutorem marki Richmont oraz Sir William's na polskim rynku. Proponujemy wysokiej jakości herbaty, bez sztucznych aromatów i barwników.

Skontaktuj się z nami, nasi konsultanci nie mogą się doczekać nowych wyzwań związanych z herbatą.

Richmont

Wyjątkowa herbata Richmont to bez wątpienia jedna z najbardziej rozchwytywanych marek herbat z wysokiej półki. Jej niepowtarzalny smak i bogaty aromat już od dawna cieszy się ogromną popularnością zarówno w domowym zastosowaniu, jak i w kawiarniach czy restauracjach.

Te oryginalne herbaty, których smaku nie można pomylić z żadnym innym, zostały starannie przygotowane z najlepszych mieszanek suszu charakteryzujących się cudownym smakiem i bogatym aromatem. Wszystko to sprawia, że właśnie ten produkt stanowi idealną propozycję, która na pewno urzeknie prawdziwych miłośników wyjątkowego naparu w najlepszej odsłonie. Marka Richmont od początku oznaczała przede wszystkim najwyższą jakość.

Sir William's / Sir William's Royal Taste

Herbaty Sir William's to połączenie tradycji i dobrego smaku. Wszystkie gatunki są efektem wieloletnich poszukiwań, testów, konsultacji i pogłębiania wiedzy o najlepszych herbatach.

Najsłynniejsze i najbardziej cenione odmiany są jak diamenty. Ich odnalezienie to sztuka, która udała się niewielu. Doskonała herbata to bowiem nie tylko smak lecz również kultura jej spożywania, od zaparzenia po sposób serwowania.

Różne gatunki i kompozycje smakowe mają swoje korzenie w kulturach całego świata. Sir William's pozwala rozsmakować się w magii tych złocistych aromatycznych naparów pachnących orientem, luksusem i przyjemnością.

Rekomendują nas między innymi