Twój dostawca kawy

Kawa to nasza pasja i z chęcią podzielimy się nią z Twoją firmą.

Kilka miesięcy trwało dobieranie najlepszych mieszanek do naszej oferty. Jesteśmy w stanie sprostać różnym upodobaniom! Kawa wyrazista, mocna, aromatyczna, czy może delikatna i kremowa? Opisy Ci nie wystarczają? Umów się na degustację lub zamów kilogram na próbę.

Skontaktuj się z nami, nasi konsultanci nie mogą się doczekać nowych wyzwań związanych z kawą.

Kawa Musetti

Palarnia Musetti istnieje nie przerwanie na rynku od ponad 80 lat, w sześćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach. Mieszanki kawy są rygorystycznie selekcjonowane dzięki czemu zapewniają niezwykle intensywną gamę smaków oraz intensywny aromat. Wśród szerokiej palety kaw znajdują się mieszanki takie jak Cremissimo i GoldCuvee, które co roku zdobywają liczne nagrody w konkursach na całym świecie. Poszczycić możemy się również kawą Musetti Midori BIO, bez pestycydów, nawozów chemicznych, deforestacji.

Kawa Mokabar

Tradycja palenia kawy od 1961 - Palarnia Mokabar jest rodzinną, rzemieślniczą firmą z Turynu, dla której od zawsze priorytetami jest najwyższa jakość produktu, stała kontrola surowców oraz profesjonalna obsługa oferowana klientom. Jesteśmy bezpośrednim i jedynym importerem kaw Mokabar. Dzięki regularnym dostawom nasze mieszanki są zawsze świeże. Kawa zachowuje swój znakomity smak i intensywny aromat, do ostatniego ziarnka.

Kawa Guzzini

Kawy marki Guzzini to nasze autorskie mieszanki wypalane w palarni na południu kraju specjalnie na nasze życzenie. Nie od dziś wiadomo iż najważniejszym elementem pysznej kawy jest świeże palenie. Trzy mieszanki o różnym składzie oraz stopniu palenia gwarantują zróżnicowanie smaku i intensywności aromatu, dzięki czemu mogą sprostać odmiennym upodobaniom naszych klientów.

Rekomendują nas między innymi